O nás


Interiér se skládá z jednotlivých fragmentů jako mozaika. Návrhy interiéru jsou nezbytnou součástí samotné realizace, umožní vám reálný pohled do budoucího interiéru a ušetří vám peníze i čas. Každý prostor v interiéru vás na konci může stát méně financí, ale určitě méně úsilí a času.

Návrh interiéru je první etapa před změnou, zařizováním nebo rekonstrukcí vašeho interiéru. Je to proces, při kterém se od svých představ, s našimi dovednostmi a zkušenostmi, dostanete k téměř dokonalé podobě Vašeho interiéru.

Přetvořit bydlení na moderní, účelný a pohodlný domov je jednou z nejdůležitějších a nejtěžších věcí v životě. Právě zde, je vaše útočiště - váš hrad - kde odpočíváte, vychováváte děti, pracujete, setkáváte se s rodinou, přáteli a kam se neustále vracíte odpočívat a načerpávat další sílu.

Každý interiér, zvlášť malý se musí řešit s rozvahou, aby byl funkční a pohodlný. V neposlední řadě musí splňovat potřeby všech osob, které ho užívají. Měl by být vzdušný, úložný a

 

poskytovat klid a pohodu. Nezanedbatelný je i aspekt koncepce a estetický výsledek interiéru. Prostor, který obýváme se musí i snadno udržovat, je to jedna z důležitých podmínek, kterou při zařizování naprosto opomíjíme.

Dříve než se pustíte, třeba jen do úpravy vašeho interiéru, spojte se s námi. Spolu najdeme to nejlepší řešení. Vytvoříme pro vás komplexní návrh interiéru nebo jen jedné místnosti. Při tvorbě návrhu jsou pro nás hlavním vodítkem vaše přání, potřeby a finanční rozpočet. Zhmotníme vaše představy a přidáme svůj přehled o trendech a možnostech, přidáme informace o zařizovacích předmětech, o možnostech za kolik a kde dobře a výhodně nakoupit.

Vytvoříme pro vás takový interiér, ve kterém se budete cítit příjemně a skutečně doma. Nabízíme vám svou zkušenost, flexibilitu, originalitu, fantazii a individuální přístup k řešení každého interiéru, jak dobou osvědčených postupů, tak i nových , moderních trendů a technologií.

 

Ujišťujeme Vás, že se svým interiérem budete spokojeni. Pokud nás nevyzkoušíte, nebudete věřit tomu, že i z nejmenšího a třeba i tmavého interiéru lze vytvořit designový a pohodlný domov.


Copyright © 2022 Design Mone  |  Redakční systém inCMS  |  Tvorba webových stránek  Inexes